-50%

Склянка Retry 10см 310мл Luminarc V7457
59 ₴
29,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: V7457
+380 (63) 338-99-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Тип склянки: середній
- Матеріал: скло
- Об`єм: 310 мл
Висота: 10 см - Кількість в наборі: 1 шт.
- Підходить для миття в посудомийній машині: так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARC |
| Країна виробник | Китай |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Висота | 100 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 50 мм |
| Об`єм | 310 мл |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип склянки | Високий |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29,50 ₴
