
Контейнер прямокутний термостійкий Luminarc Pure box Click Clack 370 мл (X0088)
327 ₴
179,85 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: X0088
Столовий посуд Luminarc виготовляється із загартованого скла, у процесі виготовлення зміцнюючись більш ніж утричі порівняно із стандартним склом. Також до плюсів даного матеріалу можна віднести абсолютно гладку поверхню, що перешкоджає проникненню бактерій і сторонніх запахів у посуд.
| Серия |
Pure Box Click Clack |
| Материал посуды |
Термостійке |
| Матеріал кришки |
Термостійкий пластик |
| Об'єм, л |
0.37 |
| Форма |
Прямокутна |
| Можна мити в посудомийній машині |
Так |
Контейнер прямокутний Click Clack Pure Box
Температурні бар'єри:
Лоток: від -20 °C до 400°C
Кришка: від -20 °C до 120°C
НЕ ПРОПУСКАЄ РІДИНИ
Довжина лотка - 144 мм
Ширина лотка - 103 мм
Висота лотка - 48 мм
Висота кришкою - 58 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 198 мм |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 147 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | пластик |
| Об`єм | 370 л |
- Ціна: 179,85 ₴





