-41%

Контейнер прямокутний термостійкий Luminarc Pure box Click Clack 1040 мл (X0086)
435 ₴
256,65 ₴
- В наявності
- Код: X0086
+380 (63) 338-99-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столовий посуд Luminarc виготовляється із загартованого скла, у процесі виготовлення зміцнюючись більш ніж утричі порівняно із стандартним склом. Також до плюсів даного матеріалу можна віднести абсолютно гладку поверхню, що перешкоджає проникненню бактерій і сторонніх запахів у посуд.
| Серия |
Pure Box Click Clack |
| Материал посуды |
Термостійке |
| Матеріал кришки |
Термостійкий пластик |
| Об'єм, л |
1.04 |
| Форма |
Прямокутна |
| Можна мити в посудомийній машині |
Так |
Контейнер прямокутний Click Clack Pure Box
Температурні бар'єри:
Лоток: від -20 °C до 400°C
Кришка: від -20 °C до 120°C
НЕ ПРОПУСКАЄ РІДИНИ
Довжина лотка - 198 мм
Ширина лотка - 147 мм
Висота лотка - 60 мм
Висота кришкою - 70 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 198 мм |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 147 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | пластик |
| Об`єм | 1040 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,65 ₴





