
Блюдо жаростійке овальне Luminarc Smart Cuisine з кришкою 32*20 см (V5945)
642 ₴
430,14 ₴
- В наявності
- Код: V5945
Блюдо Luminarc це відмінне рішення при виборі практичного, зручного, якісного і сучасного страви.
Форми для запікання Smart Cuisine
- Підходять як для запікання в духовці, так і для подачі страви
- Мають стильну оригінальну форму
- Поєднують в собі сильні сторони кераміки і скла. Матеріал міцний як скло, естетичний і на 30% легше кераміки.
Столовий посуд Luminarc виготовляється із загартованого скла, в процесі виготовлення зміцнюючись більш ніж в три рази в порівнянні зі стандартним склом. Так само до плюсів цього матеріалу можна віднести абсолютно гладку поверхню, яка перешкоджає проникненню бактерій і сторонніх запахів у посуд. Посуд Luminarc можна використовувати в мікрохвильовій печі, та мити в посудомийній машині. Посуд Luminarc розроблений для постійного використання, поверхня відмінно тримає тепло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Франція |
| Довжина | 320 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Матеріал | Склокераміка |
| Наявність кришки | Да |
| Форма | Овальна |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
- Ціна: 430,14 ₴









