-16%

Ситечко фільтр для заварювання чаю з нержавіючої сталі 55x70x120 мм PRC-1087
298 ₴
250,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: PRC-1089
+380 (63) 338-99-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр для чаю преміум-класу з нержавіючої сталі, відсік для чаю з кришкою, багатоцільове ситечко для чаю.
Це зручно для приготування чаю, який підходить для більшості чайних кружок і чайників! Містить невеликі отвори по всьому контуру, що сприяє ефективному варюванню чаю і зменшенню осадків. Кришка також може бути використана в якості піддона для заварника.
- Ширина з ручками: 12 см
- Верхній діаметр всередині 5.5 см
- Верхній зовнішній діаметр 6.5 см
- Нижній діаметр 4.8
- Висота: 7 см
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Довговічність використання
- Рекомендується ручне очищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр | 55 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Ситечко | Є |
| Тип посуду | Ситечко для чаю |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250,32 ₴







