-26%

Пуровер (воронка) для ручного заварювання кави (дріп) ситечко фільтр для чаю PRC-1085
249 ₴
184,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: PRC-1085
+380 (63) 338-99-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр для кави або чаю з пластику та ситечком нержавіючої сталі, відсік для кави чаю, багатоцільове ситечко для чаю.
- Ширина з ручками: 11.8 см
- Діаметр 6.3 см
- Висота: 7.3 см
- Матеріал: пластик + ситечко нержавіюча сталь
- Довговічність використання
- Рекомендується ручне очищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Висота | 73 мм |
| Діаметр | 63 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ситечко | Є |
| Тип посуду | Кавник |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 118 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184,26 ₴




