-24%

Форма для запікання 28х20х8см/2.5л Cook&Heat Pyrex 216PH00
1 115 ₴
847,40 ₴
- В наявності
- Код: 216PH00
+380 (63) 338-99-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
-
Тип: Форма для запікання
-
Призначення: Для запікання
-
Об'єм: 2.5 л
-
Матеріал: Жаростійке скло
-
Колір: Прозорий
-
Форма: Прямокутна
-
Максимальна температура нагріву: +300°С
-
Очищення в посудомийній машині: Так
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pyrex |
| Висота стінок | 80 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Загальний об`єм форми | 2500 мл |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 300 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 847,40 ₴





