-22%

Пістолет заклепувальний Storm INTERTOOL RT-0016
459 ₴
358,02 ₴
- В наявності
- Код: RT-0016
+380 (63) 338-99-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Заклепник RT-0016 серії STORM призначений для скріплення будь-яких матеріалів за допомогою витяжних алюмінієвих заклепок різних діаметрів (2,4; 3,2; 4,0; 4,8 мм). Використовується в багатьох сферах діяльності: на будівництві, для ремонту автомобілів і, звичайно ж, в побуті.
| Матеріал виготовлення | метал та алюміній |
|---|---|
| Діаметр заклепки | 2,4; 3,2; 4,0; 4,8 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Вага | 0,813 кг |
| Об'єм | 0,001907 куб.м |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина інструменту | 300 мм |
| Поворот голови | 360° |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Розміри витяжних заклепок | 4.8 мм, 4.0 мм, 2.4 мм, 3.2 мм |
| Стан | Новий |
| Тип голови | Поворотна |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Матеріал ручки | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358,02 ₴






