
Маслянка 18,5х12,5х6,5см з нержавіючої сталі Kamille KM 7008
399 ₴
- В наявності
- Код: KM-7008
+380 (63) 338-99-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Матеріал маслянки | Нержавіюча сталь |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





