-22%

Маслянка Bamboo Viva LB-640
311 ₴
242,58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: LB-640
+380 (63) 338-99-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 17х12.5х5.9 см
Матеріал: скло, бамбук
Наявність кришки: так
Можна мити в посудомийній машині:Ні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIVA |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Скло |
| Матеріал маслянки | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 125 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 242,58 ₴


