-13%

Форма для випічки Ardesto Tasty baking AR2303T
178,90 ₴
155,64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: AR2303T
+380 (63) 338-99-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для випічки зроблена з вуглецевої сталі та покрита емаллю з антипригарними властивостями.
-
Серія
Tasty baking
-
Тип
Форма для випічки
-
Призначення
Універсальне
-
Товщина стінок та дна, мм
0.4
-
Розміри (ШxВxГ), мм
300x30x300
-
Матеріал
Вуглецева сталь
-
Колір
Сірий, блакитний
-
Форма
Кругла
-
Максимальна температура нагріву
+230°С
-
Очищення в посудомийній машині
Ні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 30 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип форми | Кругла |
| Товщина матеріалу | 0.4 мм |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155,64 ₴


