-13%

Обробна дошка Maestro MR 1654-33
124 ₴
108 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: MR-1654-33
+380 (63) 338-99-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Розмір: 33 х 15 х 0,8 см
- Зручна ручка
- Не ковзає по поверхні столу
- Можливість використовувати з обох сторін
- Не притуплює ножі
- Можливість використання в посудомийній машині
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 330 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Є |
| Товщина | 8 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 ₴


