-13%

Машинка для стрижки волосся Maestro MR 653C-RED
495 ₴
431 ₴
- В наявності
- Код: MR-653C-RED
+380 (63) 338-99-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Потужність: 220-240 В, ~50 Гц, 15 Вт
- Олія для змащення ножів в комплекті
- Щітка для чистки машинки
- Чотири змінних гребеня (3,6,9,12)
- Кольори: червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Кераміка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431 ₴


