-2%

Каструля 5 літрів Vincent VC-3168-22
929,60 ₴
911,01 ₴
- В наявності
- Код: VC-3168-22
+380 (63) 338-99-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Діаметр: | 22 см |
| Об'єм: | 5 л |
| Поліровка: | Зовні: 100 % дзеркало Всередині: 100% дзеркало |
| Матеріал корпусу: | корозійностійка сталь |
| Ручка: | корозійностійка сталь, клепочное кріплення |
| Кришка: | жароміцне скло з отвором для виходу пари |
| Товщина стінок: | 0,5 мм |
| Дно: | капсульне |
| Догляд: | мити вручну, посудомийна машина |
| Сумісність: | індукційні, електричні, склокерамічні, газові плити; посудомийна машина |
Кастрюля Vincent VC-3168-22 изготовлен из коррозионностойкой стали, данный сплав имеет прочную текстуру и отличительной чертой считается стойкость к различным кислотам в домашних условиях. Наружная и внутренняя полировка без затруднений очищается от продуктов после готовки. Надёжное клёпочное крепление ручек, даёт возможность им не нагреваться вместе с корпусом кастрюли. Капсульное дно распределяет равномерно температуру по поверхности, при этом быстро нагревается и сокращает время на приготовление пищи. При правильном пользовании, кастрюли VC-3168-22 на долгие годы сохраняют свой внешний вид.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vincent |
| Діаметр каструлі | 22 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 5 л |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Тип | Каструля |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 5 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 911,01 ₴
