-8%

Ніж мачете Tramontina 510 мм 26621/020
703 ₴
646,76 ₴
- В наявності
- Код: 26621/020
+380 (63) 338-99-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У тропіках мачете використовується як сільськогосподарське знаряддя для збирання цукрової тростини, бананів та ін. А також як універсальний інструмент в лісі для прорубання стежок в густих заростях, у водоймі - для прорубання очерету. Зручно рубати капусту.
Особливості:
- Лезо: вуглецева сталь SAE 1070
- Товщина леза: 2 мм
- З товарним знаком TRAMONTINA
- Рукоятка: з натурального дерева
- Необхідно вимити та / або витерти після кожного використання і зберігати в сухому місці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramontina |
| Країна виробник | Бразилія |
| Довжина ножа | 635 мм |
| Довжина рукоятки | 133 мм |
| Матеріал леза | Вуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | З фіксованим клинком |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 502 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Мачете |
| Серія | Machetes |
| Чохол в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 646,76 ₴

