-5%

Каструля 6,2 літрів Vincent VC-3168-24
999 ₴
949,05 ₴
- В наявності
- Код: VC-3168-24
+380 (63) 338-99-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Діаметр: | 24 см |
| Об'єм: | 6,2 л |
| Поліровка: | Зовні: 100 % дзеркало Всередині: 100% дзеркало |
| Матеріал корпусу: | корозійностійка сталь |
| Ручка: | корозійностійка сталь, клепочное кріплення |
| Кришка: | жароміцне скло з отвором для виходу пари |
| Товщина стінок: | 0,5 мм |
| Дно: | капсульне |
| Догляд: | мити вручну, посудомийна машина |
| Сумісність: | індукційні, електричні, склокерамічні, газові плити; посудомийна машина |
Кастрюля Vincent VC-3168-24 изготовлен из коррозионностойкой стали, данный сплав имеет прочную текстуру и отличительной чертой считается стойкость к различным кислотам в домашних условиях. Наружная и внутренняя полировка без затруднений очищается от продуктов после готовки. Надёжное клёпочное крепление ручек, даёт возможность им не нагреваться вместе с корпусом кастрюли. Капсульное дно распределяет равномерно температуру по поверхности, при этом быстро нагревается и сокращает время на приготовление пищи. При правильном пользовании, кастрюли VC-3168-24 на долгие годы сохраняют свой внешний вид.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vincent |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Кришка | жаростійке скло |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм каструлі | 6.1-7 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949,05 ₴
