-19%

Набір каструль Vincent 8 предметів VC-3030
2 460 ₴
1 992,60 ₴
- В наявності
- Код: VC-3030
+380 (63) 338-99-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір посуду Vincent VC-3030 виготовлений із корозійностійкої сталі, головне якість якої не окислюватися і не деформуватися від зовнішніх впливів. Клепочное кріплення ручок, вважається міцним і менше піддаються нагріванню. Капсульне дно з хорошою теплопровідністю, скорочує час нагрівання і зберігає їжу від пригорання. Каструлі з набору Vincent VC-3030 покриті антикорозійним дзеркальною поліровкою і мають всі необхідні показники для комфортного приготування перших і других страв.
| Каструля з кришкою: | 16 см |
| Об'єм: | 1,9 л |
| Каструля з кришкою: | 18 см |
| Об'єм: | 2,6 л |
| Каструля з кришкою: | 20 см |
| Об'єм: | 3,6 л |
| Каструля з кришкою: | 24 см |
| Об'єм: | 6,1 л |
| Матеріал корпусу: | корозійностійка сталь |
| Поліровка : | 100% дзеркало |
| Товщина стінок | 0,5 мм |
| Ручка: | корозійностійка сталь, клепочное кріплення |
| Кришка: | жаростійке скло |
| Сумісність: | підходить для всіх видів плит, включаючи індукційні |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vincent |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Каструля | 4 шт. |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Багатошарове |
| Тип плити | Газова, Індукційна, Електрична, Склокерамічна |
| Додаткові характеристики | |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | жароміцне скло |
| Кришку з отвором для виходу пари | Да |
| Ручка | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 992,60 ₴

